Serinin yeni oyunu Türkiye’de ilk kez Playstore’da ön siparişte

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, rekor kıran “Call of Duty” serisinin yeni oyunu “Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe sürümü için ön sipariş fırsatı sunuyor. “Call of Duty: Black Ops II” Dijital Deluxe, TTNET’lilere özel fiyatı ve 12 taksit seçeneğiyle Türkiye’de ilk kez Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

TTNETin dijital oyun platformu Playstoreda, rekorlara imza atan oyun serisi Call of Dutynin yepyeni oyunu Call of Duty: Black Ops II nin heyecanı yaşanıyor. Dünya ile aynı anda *13 Kasım itibariyle Playstoreda oyunseverlerle buluşacak olan Call of Duty: Black Ops IInin Dijital Deluxe sürümü ön siparişe çıkmış durumda. Serinin bu yeni oyunu için TTNETlilere özel bir fırsat sunuluyor. TTNETliler, Call of Duty: Black Ops IInin Dijital Deluxe versiyonunu %25 indirimle aylık 12TLden başlayan taksitlerle 144 TLye ön sipariş verebiliyor.

Call of Duty serisi Modern Warfare 2, Black Ops ve Modern Warfare 3 ile 3 yıl üst üste en iyi çıkış yapan eğlence ürünü olarak eğlence sektörüne damgasını vurmuştu. Serinin yeni oyunu Call of Duty Black Ops II ile yeni bir rekora imza atılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Call of Duty: Black Ops II, oyuncuları yakın geleceğe, teknoloji ve silahların yeni bir savaş alanı oluşturmak için birleştirildiği 21. Yüzyıl Soğuk Savaşı’na götürüyor. Call of Duty Black Ops II Dijital Deluxe sürümü TTNET farkı ile ön sipariş veren oyunseverlere birbirinden özel içerikler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.