Gençler Balkan Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi olan Cavit Acar, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde coşkuyla karşılandı.

Arnavutluk’un Tiran şehrinde yapılan Gençler Balkan Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi olan Cavit Acar, Kızılcahamam’da hemşehrileri tarafından karşılandı. Dönüş yolunda Kargasekmez bölgesinde karşılanan Acar için daha sonra 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda tören düzenlendi. Törene, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan ve misafirler katıldı.

Törende konuşan Muhittin Güney, Cavit Acar’ı, ailesini ve hocalarını tebrik etti. ‘Kızılcahamam’ın evladı Cavit Acar yurt dışında verdiği mücadeleden dolayı kutluyorum’ diyen Güney, amatör spor kulüplerine verilen destekten bahsetti.

Tören, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi. – ANKARA

Bir önceki yazımız olan Alman Basınında Kaşıkçı Cinayetiyle İlgili Dikkat Çeken Makale: Erdoğan Kazandı başlıklı makalemizde ABD, Abdülaziz ve Almanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir