Bozdağ: ‘Cumhurbaşkanımız vefasını gösterdi’

ANKARA – Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısındaki sözleri ile ilgili olarak’Sayın Cumhurbaşkanımız vefasını adamlığını liderliğini bir kez daha gösterdi ben Rabbime hamd ediyorum böyle bir liderle yolu yürümeyi onu arkadaş olmayı Rabbim nasip etti. O gün duygulanmamın ana nedeni budur’dedi
Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyon Başkanı Ahmet Koç ve dernek başkanları Bozdağ’ı TBMM’de ziyaret ederek destek verdi
Bozdağ burada yaptığı konuşmada ‘Sayın Cumhurbaşkanımız vefasını adamlığını liderliğini bir kez daha gösterdi.Ben Rabbime hamd ediyorum böyle bir liderle yolu yürümeyi ona arkadaş olmayı Rabbim nasip etti. O gün duygulanmamın ana nedeni budur.Benim için gerçekten Tayyip beyle böyle bir yiğit adamla yol yürümek en büyük şerefti.Sayın cumhurbaşkanımızın söylediği laflar hem şahsım adına hem ailem adına hem de Yozgatlılar adına bir şereftir.Sayın cumhurbaşkanına şükranlarımı sunuyorum ayağına taş değdirmesin inşallah’dedi.
Bozdağ ‘Bütün Türkiye genelindeki hemşehrilerime ve özellikle Ankara’daki hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Bizi bilen biliyor. Böylesine bir linç kampanyası karşısında ülkemizin her tarafından büyük bir destek olacağını bekliyorum.Türk milletinin bir ferdi olmaktan iftihar ettim, Türk milletinin ferdi olarak yarattığı için şükrettim. Çok tehdit ettiler beni. Ben çok tehditler aldım. Terör örgütleri ile mücadele eden görevlerde bulundum. Ben hiçbirine pabuç bırakmadım. İnsanın alacağı nefes sayısı bellidir. Rabbim herkese hayırlı ömür ve hayırlı ölüm nasip etsin.Milletimiz devletimiz ve hemşehrilerimiz haksızlık karşısında bize sahip çıktılar. Bütün hemşehrilerime ve aziz milletimize şükranlarımızı arzediyorum’ ifadesini kullandı.
Başkentteki Yozgatlılar arkanızda
Ankara Yozgatlı Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Koç ‘Basında ve sosyal medyada sizin aleyhinizde yazılanlardan rahatsız oldu. Size desteğimizi ifade etmek için sizi ziyaret etmek istedik.Sizin yanınızda olduğumuzu her zaman ifade etmek isteriz. Bu yapılan bütün Yozgatlılara yapılmıştır. Yozgatlılar olarak daha da kenetleceğiz. Her zaman yanınızdayız’şeklinde konuştu.
Etimesgut Yozgatlılar Dernek Başkanı Ebuzer Bakır ‘Yozgat’tan hep yiğit insanlar çıkmış. Bir yiğit insan çıkmış Meclis bombalanırken’Burada öleceğiz’ dedi. Biz bu yiğit insanın arkadındayız. Başkentteki Yozgatlılar olarak sayın Bakanımızın yanında ve arkasındayız’diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.