BİMEKS’ten seri mağaza açılışı

Türkiye’nin ilk teknoloji marketi olan BİMEKS, faaliyet gösterdiği il sayısını Malatya’da açtığı yeni mağazası ile 24’e çıkarttı.

BURNHAN KARADUMAN
MALATYA

BİMEKS 2 ay içerisinde 14 yeni mağaza açacak. BİMEKS’in 43. mağazası Malatya’da çevre yolu Niyazi Mısri Camii yanındaki Nalçacılar Ev Konsept Plaza’da hizmete girdi. Açılış törenine, Belediye Başkan Yardımcısı Selim Pilten, Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, İl Müftüsü Hacı Yusuf Gül, BİMEKS Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, BİMEKS Genel Müdürü Arif Bayraktar, Nalçacılar Yönetim Kurulu Başkanı ve MAKİAD Başkanı Ömer Fatin Nalçacı ile kalabalık bir topluluk katıldı. Açılış nedeniyle mağaza önünde uzun kuyruklar oluştu.

BİMEKS Genel Müdürü Arif Bayraktar, “Çok mutluyuz. Bu mağazamızla 24. ile ulaştık, mağaza sayımızı ise 43’e çıkarttık. Geçen sene anons ettiğimiz franchise yöntemi ile tüm Anadolu’ya yayılacağımızı söylemiştik. Hızlı bir şekilde yayılıyoruz. Haziran ve Temmuz aylarında 14 yeni mağaza açacağız. İlk seriyi Malatya’da başlattık.

Malatya halkı da inanılmaz bir teveccüh gösterdi açılışımıza. Çünkü onlara kaliteli ürünler ve iyi fiyatlar ve çeşit getirdik. Malatyalılar bunun farkında. Malatya mutlu, BİMEKS mutlu, tüm Türkiye mutlu. Malatya’ya teşekkür ediyoruz. Bütün illerde bir BİMEKS olması için hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Şuanda 24. ile ulaştık. Temmuz ayı itibariyle buna 13 il daha ilave edeceğiz. Bu sayıyı 37’ye çıkartacağız. 2014 yılı itibariyle de tüm Türkiye’nin illerinde bir BİMEKS mağazası olacak. Hedefimiz bu. Lider olmak” şeklinde konuştu.

Nalçacılar Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatin Nalçacı ise “Mağazamızda teknolojik ürünler bölümünü de Malatyalılara kazandırdık. 250 metrekarelik bir alan içerisinde BİMEKS ürünleri yer alacak. Çok sayıda teknolojik ürünler ile yedek parça ve aksesuarları bulunuyor. BİMEKS Türkiye’nin kendi alanında bir markasıdır. En iyi fiyat garantisi veren bir firma” dedi.
BİMEKS’in açılışı nedeniyle Malatyalılar uzun kuyruklar oluşturarak, sırasıyla içeri girip alış veriş yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.