Galatasaray ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından henüz yeni bir takımla anlaşmayan ve futbolu bırakabileceği de konuşulan Arda Turan’dan flaş paylaşım…

‘HEDEFLERİ PROJESİ OLAN BİR TAKIMDA OYNAMAK İSTERİM’

Sezonun sona ermesiyle katıldığı bir TV programında, “Futbolu bırakıp, bırakmama konusunda henüz karar vermedim. Hedefleri ve projesi olan bir takım olursa devam etmek, orada oynamak isterim” demişti.

WESTERLO TESİSLERİNDE

35 yaşındaki futbolcu, kişisel sosyal medya hesabından Belçika’nın Westerlo kasabasından bir fotoğraf paylaştı ve alkış ile nazar boncuğu emojilerini kullandı.

SİNAN BOLAT, RAVİL TAGİR, HALİL AKBUNAR, OĞUZ KAAN…

Belçika ekibi Westerlo’nun 2. Başkanı Hasan Çetinkaya’nın, Türk futbolculara takımında yer vermek istediği bilinirken, kulübün kadrosunda da birçok tanıdık isim bulunuyor. Westerlo’da Türk olarak; Sinan Bolat, Ravil Tagir, Oğuz Kaan Güçtekin ve Halil Akbunar oynarken, eski Fenerbahçeli Roman Neustädter ve eski Konyasporlu Erdon Daci de Belçika temsilcisinde forma giyiyor.

Kariyerinde Galatasaray, Manisaspor, Atletico Madrid, Barcelona ve Başakşehir formalarını terleten Arda Turan son açıklamasında, “Fiziksel olarak çok iyi durumdayım” demişti.

Arda Turan’ın, Westerlo paylaşımı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.