Sürmen, bordo-mavili kulübün internet sitesinden, Trabzonspor Kulübü  Derneğinin 23-24 Kasım’da çoğunluk aranan, 1-2 Aralık’ta da çoğunluk aranmaksızın Hayri Gür Spor Salonu’nda yapılacak olağan genel kuruluna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Divan başkanlık kurulu başkanı, seçme ve seçilme hakkına sahip delegelerin mağduriyet yaşamamaları için yeni tüzüğün ilgili maddelerini  okumaları gerektiğini vurguladı.

‘Olağan genel kurulda yapılacak seçimde Trabzonspor’umuzun yeni  yönetim kurulu üç yıllığına belirlenecektir.’ ifadesini kullanan Sürmen, ‘Bu  dönemde gerek mevcut yönetimin gerekse aday olmayı düşünen arkadaşlarımızın  camiaya zarar verecek söylemlerden uzak durması kadar basınımızın da gerçeklerle  bağdaşmayan haberleri yapmaması, sürecin sağlığı yönünden önem arz etmektedir.’  değerlendirmesinde bulundu.

Bir önceki yazımız olan Bülent Ecevit Buz Sporları Salonu Hizmete Açıldı başlıklı makalemizde Alper Taşdelen, Ankara ve Ankara Büyükşehir Belediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir