Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) 3. Mali Genel Kurulu Ankara’da yapıldı.

Hotel Crown Plaza’da gerçekleştirilen ve 134 delegeden, 94’ünün katıldığı mali genel kurulda gündemdeki maddeler görüşüldü.

Genel kurulda, 2017-2018 yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edilirken, 2019 ve 2020 tahmini bütçeleri de oy birliğiyle kabul edildi.

TSSF Başkanı Şahin Özen genel kurulda yaptığı konuşmada, ‘2015 yılından bugüne kadar yürüttüğüm federasyon başkanlığı görevimde çalışmalarımızı katılımcı, şeffaf, demokratik, disiplinli, çalışkan, idealist, bilimsel, hak ve hukuk temelleri üzerinde yürütmek öncelikli ve en hassas değerlerimiz oldu.’ ifadelerini kullandı.

Federasyonun bugüne kadar ki çalışmalarında kendilerine destek olanlara teşekkür eden başkan Özen, şunları kaydetti:

‘Akıttığımız alın terinin her damlası, mali açıdan özenle sarf ettiğimiz her kuruş, gurur duyacağımız ve maddi değerle ölçülemeyecek uluslararası tarihi ilklere ve başarılara dönüştü. Farklı branşlarda milli takım ve sporcularımızın, uluslararası madalya kürsülerinde bayrağımızı birçok kez dalgalandırması, İstiklal Marşı’mızı okutması, sualtı spor branşlarında ülkemize ve federasyonumuza uluslararası bir marka değeri kazandırdı. Sualtı topluluğu üyelerimizden, bizleri destekleyen tüm kurum ve kuruluşlardan aldığımız bu güçle bundan sonra da hedef çıtamızı hep birlikte omuz omuza daha da yükselterek, daha büyük başarılara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir