Milliyetçi Hareket Partisi, sosyal medya hesabı Twitter’dan Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin klasik arabası ile Ankara sokaklarını gezdiği anların video klibini yayınladı.

BAHÇELİ’NİN VİDEO KLİBİ SOSYAL MEDYADA BEĞENİ REKORU KIRDI

MHP’nin Devlet Bahçeli için hazırladığı klip sosyal medyada kısa sürede çok sayıda insan tarafından beğenildi. Bahçeli, klipte şarkıcı Yaprak Sayar’ın ‘Lütfen’ şarkısı eşliğinde klasik araba kullanıyor.

BAHÇELİ, KAMERAYA BOZKURT İŞARETİ YAPMAYI UNUTMADI

Şehrin ana caddelerinde klasik otomobilini kullanmanın keyfini yaşayan Bahçeli, bir ara kameraya bozkurt işareti yapmayı da ihmal etmedi. MHP Lideri’nin klasik oto tutkusu bilinen bir durum. Bahçeli, daha önce de farklı otomobillerle Ankara yollarında görüntülenmiş, bu görüntüler de Neşet Ertaş’ın ‘Bugün Ayın Işığı’ türküsü ile Ferdi Tayfur’un ‘Düştüm Yine Çaresiz Gurbetin Yollarına’ şarkısı eşliğinde servis edilmişti.

‘PİYASADA UCUZ OLAN ESKİ ARABALARI SATIN ALIYORUM’

Devlet Bahçeli geçtiğimiz yıllarda Meclis’te gerçekleşen 23 Nisan resepsiyonunda 8’inci klasik otomobili ile ilgili, ‘Sizin için ‘Devlet Ağa zengin’ diyorlar’ sorusuna, ‘Benim aldığım arabalar eski ve toplanmaya muhtaç otomobiller. Piyasada ucuz olan eski arabaları satın alıyorum. Klasik otomobil zengini olduğumu söylüyorlarsa haklı olabilirler’ diye esprili yanıt vermişti.

YAPRAK SAYAR KİMDİR?

Klasik Türk müziğinin parlayan yıldızı Yaprak Sayar, 28 Aralık 1987’de İstanbul’un Üsküdar semtinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini sırasıyla Üsküdar Paşakapısı İlköğretim Okulu, Şemsipaşa İlköğretim Okulu ve Burhan Felek Lisesinde tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Hem eğitimli hem de son derece etkili bir sese sahip olan Yaprak Sayar daha çok Tarihin Arka Odası programında Murat Bardakçı tarafından tanıtıldı. Programda Solist olarak görev alan Yaprak Sayar, Türk Musikisine olan tutkusu ile tanınan MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’nin verdiği bir röportajda ‘Ben Genç bir sanatçı olan Yaprak Sayar’ın seslendirdiği eserleri dinliyorum.’ sözü ile basında oldukça geniş bir yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir