– Başkan Tuna’dan ‘bir yıl’ değerlendirmesi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, göreve geldiği 6 kasım 2017 itibaren bu yana geçen bir yılın değerlendirmesini yaptı
Başkan tuna:
‘Geçen bir yılın değerlendirmesini en iyi vatandaşlarımız bilir’
‘Vatandaşlarımız memnun olduysa, biz de mutlu oluruz’
‘Bize düşen hakkıyla görevimizi yerine getirmek’

ANKARA – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, göreve başladığı 6 Kasım 2017 tarihinden bugüne kadar geçen ‘bir yılın’ değerlendirmesini yaptı.
Alt ve üst yapı çalışmalarından yepyeni ulaşım projelerine, birçok kalemde gerçekleşen indirimlerden vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesi doğrultusunda yürütülen çalışmalara kadar pek çok projeye imza atılan bir yılın özetini şu sözlerle ifade etti:
‘Bu bir yılın değerlendirmesini en iyi vatandaşlarımız bilir. Vatandaşlarımız memnun olduysa, bizde mutlu oluruz. Vatandaşlarımızın kanaatleri üzerinde benim bir şey söylemem çok doğru olmaz.’
‘Bize düşen görevimizi hakkıyla yerine getirmek’
‘Ortak akıl’ ilkesiyle vatandaşların taleplerini dinleyen, çözümleri için yeni projeler üretmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Başkan Tuna, Başkentlilerden gelen olumlu geri dönüşlerin kendisi için son derece anlamlı olduğuna dikkat çekerek, düşüncelerini paylaştı:
‘Bize düşen görevimizi hakkıyla yerine getirmek. Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerine cevap vermek, bunları hızlı bir şekilde gerçekleştirmek. Bizim işimiz bu. Bu yaptıklarımızın değerlendirilmesi noktasında da vatandaşlarımız bir karar verecek. Onların vereceği karara da benim bir şey söylemem, saygısızlık olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir